Trenéři

Pokud se toužíte ve Vaši hře zdokonalit, pak Vám doporučujeme individuální hodiny s našimi trenéry.

Co můžete od trenéra očekávat?

– dodá na hodinu vlastní plastové míče
– hodina probíhá pod jeho vedením (cvičení, intervaly,…)
– připraví trénink pro zlepšování v badmintonových dovednostech na kterých se domluví s hráčem
– naučí Vás badminton tak, jak nejlépe umí 🙂

Marek Schoř

Marek Schoř

Hráč od roku 1985. Zúčastnil se několika mezinárodních turnajů dospělých, 9 let hraje v 1. lize, v roce 2018 mistr ČR ve čtyřhře mužů 40+. Trenérskou kariéru započal od roku 1996, je držitelem 2. trenérské třídy ČBaS, mezinárodní trenérské třídy Coach Level Two a lektorem programu Shuttle Time . Má bohaté zkušenosti s vedením dětí i dospělých, možnost použití nahrávacího stroje a video-rozboru hry.

Sparing: 150 Kč/hod
Trenér: 300 Kč/hod
Tel.: +420 737 175 370

Jaroslav Holeček

Jaroslav Holeček

Hráč od roku 2000. Několik let hrál v 1. lize a v extralize. Zúčastnil se také mezinárodních turnajů juniorů a dospělých. Jako trenér působí od roku 2010 a je trenérem 2. třídy ČBaS a Coach Level Two BWF. Zaměřuje se především na trénování dětí a mládeže, ale zkušenosti má i s vedením dospělých. Možnost vedení hodiny v Aj.

Sparing: 150 Kč/hod
Trenér: 300 Kč/hod
Tel: +420 777 825 913

Václav Fridrich

Václav Fridrich

Hráč od roku 1987. Zúčastnil se evropských juniorských turnajů v kategorii jednotlivců i družstev. Mezi další úspěchy patří umístění na stupni vítězů v kategorii mezinárodních mistrovství pro juniory. Trenérskou kariéru započal roku 1995 a je trenérem 3. třídy pro mládež i dospělé.

Trenér: 300 Kč / hod
Tel.: +420 608 449 597

Sparingy

Chybí Vám spoluhráč na badminton? Chcete si vyzkoušet hru na závodní úrovni, jakou absolvují aktivně trénující a ligoví hráči? Chcete zjistit, kolik toho už v badmintonu umíte a objevit hranice svých dovedností? Pak je pro Vás je sparing tím pravým řešením.

Co můžete od sparingu očekávat?

– bude to Váš „kamarád“ co umí badminton
– bude se hrát s Vašimi míčky
– hodina probíhá pod Vaším vedením (zápas, kombinace, nastřelování na libovolné údery, …), zkrátka cokoliv si řeknete, to se bude hrát
– nebude se snažit Vás badminton naučit

P.S. Naše sportovní srdíčko nám pravděpodobně nedovolí nechat Vás dělat úplné nesmysly, nedej Bože něco nebezpečného, a tak Vás nejspíš i jako sparing upozorníme, že lepší je běhat jinak a když pootočíte raketu, tak to bude lítat líp, ale „tlačit do hlavy“ Vám to nebudeme 🙂

Anežka Nováčková

Anežka Nováčková

Hráčka od roku 2010. Významnými úspěchy jsou účast v osmifinále na Mistrovství Evropy Juniorů a čtvrtfinále na Mistrovství České Republiky dospělých. Dále také byla juniorskou reprezentantkou České Republiky. V současné době je hráčkou extraligy a také držitelkou trenérské licence IV. třídy.


Sparing: 200 Kč/hod
Trenér: 250 Kč/hod
Tel.: +420 731 409 339

Vyplétání raket

Součástí našich služeb je i vypletení Vaší rakety. S výběrem výpletu Vám rádi poradíme. Vypletenou raketu si můžete obvykle vyzvednout do 2 pracovních dnů. Je možné i vypletení do 24 hodin za příplatek 50 Kč.

– Vypletení rakety (vlastní výplet) – 250 Kč
– Vypletení rakety včetně výpletu – 350 Kč

Testování raket

V naší recepci je pro Vás připravena široká nabídka testovacích raket značky Yonex. Můžete si vypůjčit libovolné množství raket a následně se pak rozhodnout jaká raketa je pro Vás ta pravá. K dispozici pro vás máme 14 druhů raket. S výběrem Vám rádi poradíme.